Z miłości do czworonogów – akcesoria dla psów i kotów

Akcesoria dla zwierząt

Ostatnie posty

Niejeden właściciel czworonoga traktuje swojego zwierzaka jak członka rodziny. Chcąc w szczególny sposób zadbać o bezpieczeństwo i radość swojego pupila, warto zainwestować w niezbędne akcesoria, dostosowane do jego potrzeb. Ich szeroki wybór znajduje się w nowej ofercie sieci handlowej Netto.

Bezwarunkowa miłość i oddanie czworonoga nie mają sobie równych. Nie bez powodu mówi się też, że pies czy kot to najlepsi przyjaciele człowieka. Dlatego bez względu na to, czy masz już swojego pupila, czy dopiero staniesz się jego panem – warto zaopatrzyć się w zestaw niezbędnych akcesoriów dla zwierząt, które przydadzą się zarówno w domu, jak i podczas spacerów. Najpotrzebniejsze artykuły dla psów i kotów dostępne są w najnowszej ofercie Netto.

Kocie królestwo

Jeśli twój kot to wielki indywidualista, który lubi podążać własnymi ścieżkami i czasem ukryć się przed domownikami, z pewnością polubi legowisko z poduszką (29 zł). Z kolei domek-drapak (38 zł) z możliwością złożenia lub drzewko-drapak (59 zł) zapewnią kotu zarówno doskonałą kryjówkę, jak również idealną zabawę z możliwością wspinania się i ostrzenia pazurów. Twojemu pupilowi do gustu przypadnie też ocierak (29 zł) z podwójnym włosiem i kocimiętką w zestawie, który pełni również funkcję masażera i drapaka. Dla aktywnego zwierzaka doskonałym rozwiązaniem będzie mata do zabawy (24 zł), zestaw zabawek z piórkami (22 zł), zabawki z piłkami (16 zł, różne rodzaje) lub drapak z piłką (29 zł). A jeśli wybierasz się w podróż i nie chcesz rozstawać się ze swoim kotem, wybierz składaną torbę transportową (29 zł).

Psi świat

Każdy pies uwielbia długie spacery, dlatego warto zaopatrzyć się w akcesoria, które zapewnią mu komfort, ale też bezpieczeństwo. Dobrym rozwiązaniem będzie obroża LED (13 zł) ładowana przez USB i smycz LED (19 zł) z wbudowaną blokadą i 4 żarówkami LED, które zadbają o dobrą widoczność zwierzaka. Dla większego psa sprawdzi się wytrzymała uprząż (22 zł i 24 zł, w zależności od rozmiaru) z możliwością regulacji obwodu i elementami odblaskowymi. Z kolei ubranko dresowe z kapturem (19 zł, dwa rodzaje) pomoże ochronić przed zimnem małe czworonogi. Gwarancją komfortowego odpoczynku naszego pupila będzie miękkie legowisko (45 zł i 55 zł, w zależności od rozmiaru), a zabawki i gryzaki (od 9 zł, różne rodzaje) zapewnią mu przyjemne zajęcie i umożliwią wspólną zabawę z właścicielem. Jeśli twój pies to prawdziwy łasuch, wybierz dla niego zestaw misek na stelażu (13 zł i 17 zł, w zależności od rozmiaru) lub miski spowalniające jedzenie (19 zł). Przechowywanie karmy ułatwi zaś pojemnik z łopatką (16 zł).

Ostatnie posty