Wypełnianie ust – na czym polega zabieg?

botoks

Ostatnie posty

Zabieg wypełniania ust często jest osłonięty swoistym tabu – pora je rozwiać. W tym tekście dowiesz się wszystkiego o tym, na czym tak właściwie polega wypełnianie ust.

Czym dokładnie jest wypełnianie ust?

Zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej kryją przed sobą naprawdę wiele i to właśnie dlatego warto o nich powiedzieć sobie trochę więcej. Dzięki temu bowiem będziemy mieli o wiele mniej wątpliwości i będziemy mogli o wiele lepiej je zrozumieć. Dzisiaj zajmiemy się taka usługą, jak wypełnianie ust w Jeleniej Górze. Często ten właśnie zabieg znajdziemy pod nazwą powiększania ust, lecz ten zwrot posiada wiele negatywnych konotacji, kojarzących się z dość inwazyjnymi środkami wykorzystywanych w całym procesie.

W tym przypadku zaś w całym zabiegu wykorzystuje się tylko i wyłącznie kwas hialuronowy – środek występujący i produkowany naturalnie w naszym ciele. Ubywa go jednak na przestrzeni lat, co sprawia, że na naszym ciele pojawiają się zmarszczki, skóra staje się mniej jędrna, a wargi stają się płytsze i mniej wyraziste. Z pomocą tego środka jesteśmy w stanie w naturalny sposób przywrócić ich właściwości z pomocą substancji, która nie szkodzi naszemu ciału.

Jak najczęściej przebiega zabieg wypełniania ust?

Zabieg wypełniania ust kwasem hialuronowym oczywiście wygląda trochę inaczej od wyjątkowo nowoczesnych metod, takich jak scarlet RF w Jeleniej Górze. Jak jednak cały proces wygląda? W pierwszej kolejności na usta nakładany jest specjalny preparat znieczulający. Kolejnym etapem jest wstrzyknięcie pod naskórek żelowego preparatu z kwasem hialuronowym. Jest on w stanie uzupełnić miejsca, w którym występują zmarszczki. Oczywiście konieczne jest wykonywanie tego zabiegu u sprawdzonych ekspertów, by nie tylko uniknąć opuchlizny, ale również innych niepożądanych skutków ubocznych wynikających z niewłaściwej aplikacji. Warto podkreślić, że kwas hialuronowy nie tylko wypełnia ubytki w głębszych warstwach skóry, ale również dogłębnie ją nawilża – usta nie są oczywiście w tym przypadku żadnym wyjątkiem.

Ostatnie posty