Pierwsze dni życia z wygodnym leżaczkiem

leżaczek kinderkraft unimo

Ostatnie posty

Przyjście na świat dziecka, to dobry czas na sporządzenie listy i zaopatrzenie się rodziców we wszystko czego potrzebuje jeszcze przed narodzeniem dziecka. Czas oczekiwania na dziecko, spędzają wtedy na poszukiwaniach akcesoriów dla malucha, realizując praktycznie sporządzoną listę.

Najważniejsze przedmioty, które są potrzebne dziecku w wyprawce, jest wielofunkcyjny wózek, łóżeczko oraz inne potrzebne dziecku akcesoria pielęgnacyjne czy ubranka. Na rynku dostępne są także inne akcesoria, które mogą okazać się przydatne w opiece nad noworodkiem. Jednym z takich akcesoriów jest z pewnością specjalny leżaczek.

Kinderkraft to polski nowoczesny producent produktów przeznaczonych dla najmłodszych. Z kolei nowy produkt Kinderkraft Unimo jest nowoczesnym i bardzo komfortowym leżaczkiem dla maluszka już od urodzenia do ukończenia przez dziecko 18 miesiąca życia. Wykorzystywany może być jako leżaczek, łóżeczko albo bujaczek, może pełnić także rolę kołyski czy wygodnego krzesełka.

Leżaczek Unimo to właściwie zestaw 5 w 1, idealny dla maluszka jego pierwszy mały mebelek, który spełnia aż tak wiele funkcji. Jest idealny dla noworodka, ponieważ może pełnić rolę wygodnego łóżeczka, posiada wygodny i miękki materacyk, który ma wysokie ścianki. Łóżeczko Unimo może się kołysać poprzez bujanie, co ułatwi spanie dziecku. A dzięki bezpiecznym, wygiętym płozom można wprawić w ruch łóżeczko lekko ruszając mebelkiem.

Kinderkraft Unimo jest sprytnym i funkcjonalnym leżaczkiem, który można w łatwy sposób przekształcić w wygodne krzesełko. Nawet kilkumiesięczny maluch, który próbuje zaczynać siadać, może być bezpiecznie umieszczany na krzesełku w pozycji siedzącej. Unimo wyposażony jest w niezbędną 3 – punktową uprząż, którą łatwo schować. Unimo może być obniżony do dołu, wystarczy zaczepić oraz ustawić go w formie głębokiego fotelika. Każda z tych możliwości ustawienia nachylenia, stanowi komfortową formę całości leżaczka. Materac posiada stelaż, jest stabilny, więc stabilne jest też podłoże leżaczka. Z kolei oparcie jest regulowane i komfortowego dla dziecka w każdej pozycji.

Bujaczek-leżaczek Kinderkraft Unimo jest łatwą w obsłudze konstrukcją, szybko i łatwo się składa, posiada kompaktowe rozmiary, nadaje się do przechowywania na małych powierzchniach. Unimo spełnia wszystkie wymagane europejskie normy bezpieczeństwa, nawet te dotyczące jakości użytych materiałów, jest on bardzo bezpieczny dla dzieci już od narodzin.  Dodatkowo leżaczek posiada na wyposażeniu moskitierę.

Ostatnie posty