Modne kurtki jesień-zima 2022/2023 – co jest w trendach?

Ostatnie posty

Najnowsze trendy w modzie damskiej na sezon jesień-zima 2022 to przede wszystkim ukłon w kierunku kratki, która już była niewidziana od bardzo dawna. Niesłabnąca na popularności puchówka także będzie miała swoje przysłowiowe pięć minut, ale tym razem w wersji oversize. Jakie jeszcze tendencje obserwujemy w modzie w nadchodzących miesiącach? Co sprawia, że można śmiało powiedzieć, że ukłon w kierunku nieszablonowości jest jak najbardziej wskazany? Już tłumaczymy.

Najmodniejsze kurtki damskie jesień-zima 2022/2023

Wśród najmodniejszych kurtek damskich jesień-zima 2022/2023 ważne miejsce zajmują modele, które są skrojone na miarę oczekiwań amatorek nonszalancji, jak również tego, że dobrze jest się wyróżnić z tłumu. Mowa o soczystych barwach, które pobudzają kreatywność, dają energię do działania i sprawiają, że nie można przejść obok nich obojętnie. Śmiało można więc stawiać na krwistą czerwień w roli głównej, jak również na wszelkiej maści dekory, które sprawiają, że nie można przejść obojętnie obok nich.

Kratka wraca do łask – trendy w kurtkach damskich jesień-zima 2022/2023

Najmodniejsze kurtki damskie to takie, które są skrojone na miarę najnowszych trendów, a przy tym wpisują się w konwencję zarówno młodszych miłośniczek mody, jak i tych bardziej dojrzałych. Kratka świetnie sprawdza się zarówno jednym, jak i w drugim wydaniu i nie daje o sobie zapomnieć na światowych pokazach mody. Udowadnia, że można ją nosić stylowo w każdym tego słowa znaczeniu. Pojawia się zarówno na kurtkach, jak i na płaszczach, katanach etc. Świetnie koresponduje we wszystkich stylach w jakich się pojawia.

Postaw na zabawę konwencją – nie bój się rockowego zacięcia! Modne kurtki jesień-zima 2022

Ramoneska, bo o niej mowa znów jest na topie. Już dawno jej nie widzieliśmy w najnowszych trendach modowych, ale tym razem nie da przejść obok siebie obojętnie. Pokazuje, że można się nią bawić ile tylko się da. Rockowe zacięcie jak najbardziej przyświeca tutaj konwencji pod tytułem: sprawdzaj się w każdej sytuacji – od codziennej, po bardziej biznesową. W ramonesce właśnie o to chodzi. Jest bardzo plastyczna i pokazuje, że moda bez względu na to w jaki sposób ją postrzegamy bywa zaskakująca. Bo przecież kurtka motocyklowa nie kojarzy się z kolacją biznesową, a jednak. Może doskonale w niej spisać się pod tym względem. Wszystko zależy już tylko i wyłącznie od tego, jak zagramy dodatkami i makijażem.

Ostatnie posty