Dowiedz się, co mówi o Tobie kolor bielizny!

bielizna

Ostatnie posty

Kolory działają, zwłaszcza w przypadku noszenia damskiej bielizny. Są wyraziste, a ich intensywność sprawia, że oko wyłapuje barwę i natychmiast przesyła do umysłu komunikat. Jaki? No właśnie, sprawdź, co wyrażają barwy, by za pomocą eleganckich biustonoszy i fig jeszcze lepiej kontaktować się ze swoim partnerem.

Kolory tkanin są tak samo ważne, jak słowa i zapachy. Wkładając odpowiedni strój, możesz działać na zmysły. Odcienie wpływają na ludzi uspokajająco lub pobudzają. Psychologia kolorów to dziedzina, która jest mocno niedoceniana, a warto z niej korzystać, by prezentować się jak bogini w odpowiednio dobranej tonacji. Kolor biustonoszy i fig zdradza także Twój charakter oraz akcentuje pragnienia i potrzeby seksualne. Zupełnie co innego mówi erotyczne, czerwone body z pończochami z kolekcji Obsessive, a co innego biała, powabna koronka.

Biała bielizna – romantycznie i dziewczęco

Biel kojarzy się z czystością i niewinnością, dlatego bielizna w takim odcieniu jest obowiązkowym wyposażeniem panny młodej. Kobiety, które noszą białą bieliznę, mogą wydawać się nieśmiałe, ale to może być tylko gra pozorów. Na pewno kolor jest domeną romantyczek i pań, które kochają szczególną oprawę w kameralnym spotkaniu. Są otwarte na nowości, ale przede wszystkim to miłośniczki klasycznych rytmów, w których dominuje mężczyzna. Jeżeli kobieta wkłada taką bieliznę, należy się zaopatrzyć w świece, zorganizować nastrojową muzykę i kupić dobrą butelkę białego wina.

Bielizna w odcieniu czerwieni – ognistość i dominacja

Czerwień i seks idą zawsze w parze. Bielizna w takiej tonacji mocno podkreśla, że masz ochotę się zabawić. Oznacza również, że jesteś odważna i nie masz problemu z wyrażaniem swoich uczuć. Jasno pokazujesz, czego chcesz, a w sytuacji tête-à-tête rozdajesz karty. Czerwień to symbol zmysłowego temperamentu i pewności siebie. Jest mocno kojarzona z ognistą dynamiką i przebojowością. Jeżeli kobieta wkłada bieliznę w czerwonym kolorze, oznacza to, że podczas spotkania nikt nie będzie się nudził – to ona mówi, co kto ma robić.

Czarna bielizna – klasyczna elegancja

Czerń podkreśla, że masz to czynienia z prawdziwą estetką. Bieliznę w kolorze czarnym najchętniej noszą kobiety, które cenią sobie dobry gust. Barwa utożsamiana jest z prestiżem, ale i tajemniczością. Kobieta w takiej garderobie uwodzi i czaruje magią. Choć tonacja jest wyrazista, to jednak nie do końca można ją traktować jako pewnik. Bielizna erotyczna w czarnym kolorze oznacza, że można się po Tobie wszystkiego spodziewać, ponieważ jesteś ambitna, zdecydowana i zawsze lubisz robić wszystko po swojemu. Mężczyzn przyciągasz jak magnes, a w kobietach wzbudzasz zazdrość. Nie jest to dla Ciebie żadnym problemem, bo nad wszystkim doskonale panujesz.

Cielista bielizna oznacza, że jesteś praktyczna i dobrze zorganizowana. Pastelowe biustonosze i figi są romantyczne i sielskie, podkreślają, że na randkę chętniej wybierzesz spacer wśród łąk niż ekskluzywną restaurację. Namiętnie będziesz wyglądać także w granacie i burgundzie – to barwy, które mówią, że jesteś pełna pasji. Baw się dobrze i graj w kolory. Wybierz taki odcień bielizny, w którym będziesz sobą!

Ostatnie posty