5 modnych rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie w 2020 roku

Ubrania, które musisz mieć w swojej szafie

Ostatnie posty

O tym, że moda lubi zataczać koło przekonujemy się wraz z rozpoczęciem każdego nowego sezonu. Okazuje się, że w trendach pozostają niektóre z ubrań, motywów czy dodatków, albo do łask wracają dawno już zapomniane. O jakich modnych must have mowa w tym roku? Podpowiadamy.

Po pierwsze – kupuj jakościowe produkty

Trendy trendami, ale jednym z najważniejszych kryteriów o których należy pamiętać podczas podejmowania zakupowych decyzji jest jakość ubrań oraz dodatków. Jeśli chcemy, aby posłużyły nam przez kilka sezonów, albo spokojnie poczekały na lepsze czasy, kiedy znów wrócą do łask, warto kupować je w miejscach, które chociaż trochę zagwarantują nam to, że po pierwszym praniu ciuch czy dodatek będzie się nadawał co najwyżej na szmatkę do kurzu. Jednym z takich miejsc są sklepy, które znajdują się w galerii handlowej. Jedną z tych, w których niewątpliwym atutem jest lokalizacja, jak również ilość sklepów do wyboru są Złote Tarasy. To niewątpliwie najlepsze centrum handlowe w Warszawie zarówno z dobrym zapleczem sklepów, jak i gastronomii oraz parkingiem w którym bez problemu zostawimy auto. Znajdziemy w nim butiki, punkty etc. w z propozycjami na każdą kieszeń.

Bluzka w groszki i jeansowa spódnica

Retro grochy w 2020 roku przeżywają swój renesans popularności. Okazuje się, że duża część projektantów postawiła na nie w konfrontacji ze zwiewnymi koszulami. Kropki nie są duże, ale porozsypywane prezentują się bardzo dziewczęco i nadają stylizacji subtelności oraz zwiewności. Co do połączeń kolorystycznych, to na pierwszy plan niewątpliwie wysuwa się klasyka – duet bieli i czerni, ale nie bez znaczenia pozostaje mocno osadzony w trendach subtelny baby blue czy czerwień. Jeśli chodzi o krój jeansowej spódnicy, którego nie może zabraknąć w tym sezonie w żadnej kobiecej szafie, to będzie to niewątpliwie ołówkowy. Niech delikatnie zakryje kolana, albo znajdzie się w ich środku. To szalenie modna długość w tym sezonie.

Zobacz także: https://lifemag.pl/modne-kolory-2020-sprawdz-jakie-polaczenie-kolorystyczne-sprawdza-sie-tej-wiosny/

Szeroki pasek

Podkreśla talię, nadaje stylizacji charakteru, często ją mocno przełamuje – szeroki pasek, bo o nim mowa, mocno osadził się w tegorocznych modowych trendach 2020. Koniecznie ozdobiony mosiężną klamrą oraz owalnym kształtem. A jaka kolorystyka? Bardzo dobrze sprawdza się zarówno w zestawieniu z sukienką, jak i długą koszulą. Niemniej spektakularnie będzie wyglądał z sukienką koszulową – tu już wiele zależy od tego, na jakich efektach nam najbardziej zależy.

Ostatnie posty